Kancelaria Prawna z rezydencją w Stargardzie

Kancelaria prawna to miejsce robienia zawodu za pośrednictwem prawnika i zespół osób tam pracowników. Oprócz konsultingu w zakresie norm i obowiązków prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie w tym miejscu, gdzie potrzebna jest wsparcie prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w korporacji komandytowej mogą być wyłącznie adwokaci lub radcowie prawni, jak i również prawnicy zagraniczni wykonujący stałą praktykę na bazie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem działalności takich firm musi być świadczenie obsługi prawnej.

Pomimo że nie istnieją przepisy uniemożliwiające zakładanie kancelarii prawnych poprzez osoby niebędące adwokatami oraz radcami prawnymi, które wiodą działalność gospodarczą w zakresie konsultingu prawnego, nie jest to praktyka dozwolona. Według Sądu Najwyższego, użyty w nazwie firmy zwrot kancelaria prawna może wprowadzać klientów przy błąd za pośrednictwem sugestię, że świadczą przy niej pomoc prawną osoby będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Prawdziwy w Polsce podział na mecenasów i radców prawnych komplikuje prowadzenie wspólnych kancelarii z uwagi na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Aktualnie prowadzone istnieją prace posiadające umożliwić adwokatom i radcom prawnym zakładanie wspólnych biurze prawnym z doradcami podatkowymi. Gwarantujemy obsługę prawną opartą zwłaszcza na specjalizacji prawników wchodzących w zawartość naszego zbioru. Wspólna robota funkcjonujących w ramach Kancelarii sekcji prawnych umożliwia realizację zagadnień z dużej liczby gałęzi prawa z jednoczesnym http://kancelariaprawna.stargard.pl zapewnieniem najlepszej jakości świadczonych usług. Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, mecenasi i doradcy podatkowi. Współpracujemy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Wśród naszych zatrudnionych są ludzie o bogatym doświadczeniu zawodowym, eksperci wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach uprawnienia, a także jednostki młode, wzbogacające nasz zespół nowatorskimi rozwiązaniami prawnymi.

Prawnicy naszej biurze prawnym, oprócz zdolności z zakresu różnych dziedzin prawa, posiadają również bogate doświadczenie, które zdobywali obsługując wiodące polskie i zagraniczne firmy jak również kontrahentów z obszaru małych i średnich firm działających w różnych gałęziach i odcinkach gospodarki. Zespół prawników naszej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki działania, problematyki i uwarunkowań sądowych poszczególnych odcinków gospodarki, co daje mnie możliwość prawidłowej oceny kwestii biznesowej naszych Klientów oraz pozwala stosownie dostosować zadania prawne tak, aby uzyskać zamierzone zamiary.

Informacje

Dodany: 2018-08-03
Kategoria: Usługi lokalne

Tagi dla artykułu

adwokat, biznes