Sklep Techemznaki znaki bhp

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, które spełniają wszelkie obowiązujące standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym oświetleniu , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki powinno się ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad taśma żółto czarna ceny dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes, online